ZSTiO Meritum w Siemianowicach Śląskich

Dodano: 2017-06-04 08:35:55

news_398

news_398

news_398

news_398

news_398

news_398

news_398

news_398

news_398

Zielona kraina odwiedziła Meritum

Średnia wieku w Meritum w piątek znacznie spadła, a w murach szkoły zrobiło się bardziej niż zwykle gwarnie i wesoło;) A wszystko dlatego, że odwiedzili nas wyjątkowi goście - Misie, Biedronki, Żabki, Krasnale, Motylki i Stokrotki, czyli milusińscy z Przedszkola "Zielona kraina"

Relacja Zielonej krainy:
"Przez większą część roku szkolnego, starsze koleżanki i koledzy (Wolontariusze z ZSTiO Meritum) odwiedzają swoich młodszych przyjaciół z Zielonej Krainy w przedszkolu. 2 czerwca to Maluchy odwiedziły szkołę - zabawa była przednia. Zostaliśmy przyjęci po królewsku! Najpierw przywitał się z nami Dyrektor - Pan Stefan Kowalczyk i przedstawiciele Grona Pedagogicznego, potem Uczniowie!
Zaproszono nas do udziału w poszukiwaniu Zaginionego Ucznia. Społeczność Meritum, znana z pełnego profesjonalizmu, dlatego aby nasze poszukiwania były sprawne i rzetelne, zorganizowała dla nas szybkie szkolenie detektywistyczne (zaliczaliśmy między innymi warsztaty sprawnościowe, medialne, kamuflażu i świecącego na żółto ogórka kiszonego).
Potem dobrze przygotowani, rozpoczęliśmy działania detektywistyczne ;) Poskładaliśmy z kilku elementów mapę, następnie dzięki wskazówkom zawartym na mapie, odszukaliśmy klucz do pracowni, w której ukrył się Zaginiony Uczeń. Uwolniliśmy Meritka i w nagrodę dostaliśmy dyplomy. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. Jedno, z nich było bardzo niespotykane, bo zrobił nam je dron.
Niestety czas szybko upłynął i musieliśmy wracać do przedszkola, a Uczniowie i Nauczyciele też musieli wrócić do swoich obowiązków.
Już dzisiaj, poprosiliśmy o przygotowanie kolejnych edycji Akademii Przedszkolaka.
Zielona Kraina bardzo dziękuje Społeczności Meritum "